• iletisim@dogalgazservisi.com

Üyelik Sözleşmesi

Kullanıcı Sözleşmesi ve Üyelik Sözleşmesi

İş bu Üyelik Sözleşmesi (bundan böyle SÖZLEŞME olarak anılacaktır)

https://dogalgazservisi.com ’ a Üye olabilmek için Üyelik Formu’nun eksiksiz doldurulması gerekir. Bu forma aktarılan bilgilerin doğruluğunu üyelik isteğinde bulunan ÜYE kayıtsız şartsız taahhüt eder. Üyelik başvuru formuna bilgi girişi yaparken, bilgi formunda istenilen hususların eksiksiz ve açık olarak doldurulması zorunludur.

ÜYE, dogalgazservisi.com’ a üye olmak aracılığıyla işbu SÖZLEŞME ‘nin tamamını okuduğunu, içeriğini tamamıyla anladığını ve tüm maddelerini kayıtsız şartsız kabul ettiğini ve onayladığını peşinen taahhüt eder.

https://dogalgazservisi.com/ sitesine üye olan firmaların bilgileri web sitemiz tarafından ticari amaçlı olarak kullanılabilir ve paylaşılabilir. Siteye bırakılan firmalar dogalgazservisi.com Reklam tanıtımları için kullanılabilecektir.

Bu üyelik ilişkisi hem sanal hem de yazılı bir ortamda oluştuğu için, ÜYE’nin üyelik başvurusu girdisinin tamamlanması, başvurunun da aynı düzeyde, dogalgazservisi.com tarafından kabulü ile ŞÖZLEŞME teşekkül etmiş olur. Karşılıklı hak ve yükümlülükler başvurunun kabulü ile yürürlüğe girer.

NOT: Görsel bulunmayan, geçersiz e-mail adresi ile üyelik oluşturanların ilanları hiç bir şekilde onaylanmaz ve veri tabanından ilanları tamamen silinir. Üyeler eklemiş oldukları ilanlardan sorumludur. Bu konuda dogalgazservisi.com hiç bir surette sorumlu tutulamaz.